Tek Vilat Amerikane , prane Ambasades Turke jepet me qera kati i I-re i nje vile 2+1 500 €
Tek Vilat Amerikane , prane Ambasades Turke jepet me qera kati i I-re i nje vile 2+1 500 €
500
Euro
130 m2

🏠Tek Vilat Amerikane , Rruga Elbasanit prane Ambasades Turke jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe  130  m²  2+1, e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje, guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 2 dhomat  e gjumit , 1 tualet. E gjithe vila eshte e rrethuar me oborr. Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 2 automjete.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 500 €uro.

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​