Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , jepet me qera apartament  1+1,i mobiluar 31,000 Leke
Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , jepet me qera apartament  1+1,i mobiluar 31,000 Leke
31,000
Leke
75 m2

🏢Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani ,prane Hotel Dea jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe  75 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me 3 krevate  teke , 1 tualet,1 ballkon . Ndodhet  ne katin e 2-te te pallatit te pa ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 31,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​