Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani jepet me qera apartament  2+1+2,i mobiluar 550 Euro 
Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani jepet me qera apartament  2+1+2,i mobiluar 550 Euro 
550
Euro
119 m2

Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek si dhe 2 tualete. Ndodhet  ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me  ashensor .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe  2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

Çmimi  550 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​