Tek Zogu Zi , prane Klinikes  Keit jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar
Tek Zogu Zi , prane Klinikes  Keit jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar
650
Euro
109 m2

🏢 Tek Zogu Zi , prane Klinikes  Keit, jepet me qera apartament 2+1+2 , me siperfaqe 109 𝐦2, i  mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,2 dhoma  gjumi ,2  tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e  5-te te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​