Unaza Re prane Hotel Marina jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 450 Euro
Unaza Re prane Hotel Marina jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 450 Euro
85 m2
Unaza Re prane Hotel Marina jepet me qera apartament 2+1 85 𝐦2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re banim te nje pallati te pajisur me ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 450 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​