Astir ,prane Viles L shitet apartament 1+1, i mobiluar  me çmimin 78,000 €uro
Rruga Loni Ligori
78,000
Euro
61 m2

Astir ,prane Viles L shitet apartament 1+1, i mobiluar  me çmimin 78,000 €uro

Apartamenti ka siperfaqe totale 60.7 m²  ku  55 m2  jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie  e ndenje , 1 dhome gjumi, 1 ballkon  dhe 1 tualet.

📐 Siperfaqe totale : 60.7m²

📐 Siperfaqe neto :  55 m²

📈 Orientimi : Lindje

➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e  5-te  te pallatit( me ashensor) .

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi:  78,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​