Astir ,Rruga Mikel Maruli  prane Bohem Bar   shitet apartament 2+1, me çmimin 118,000€uro
Rruga Mikel Maruli
118,000
Euro
125 m2

🏢Astir ,Rruga Mikel Maruli  prane Bohem Bar   shitet apartament 2+1, me çmimin 118,000€uro

Apartamenti ka siperfaqe  bruto 125 m²  ku 114 m2  jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie  e ndenje , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet.

📐 Siperfaqe bruto  : 125 m²

📐 Siperfaqe neto :  114 m²

📈 Orientimi : Jug-Lindje-Perendim

➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te  te pallatit( me ashensor) .

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi:  118,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​