Astir ,Rruga Sokrat Miho prane Pallateve te Fratarit  shitet apartament 2+1+2, me çmimin 104,700€uro
Ruga Sokrat Miho
104,700
Euro
105 m2

🏢Astir ,Rruga Sokrat Miho prane Pallateve te Fratarit  shitet apartament 2+1+2, me çmimin 104,700€uro

Apartamenti ka siperfaqe totale 104.7 m²  ku  93.1m2  jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie  e ndenje , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone  dhe 2 tualete.

📐 Siperfaqe totale : 104.7 m²

📐 Siperfaqe neto :  93.1 m²

📈 Orientimi : Lindje –Veri –Perendim

➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e  6-te  te pallatit( me ashensor) .

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi:  104,700 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​