Bllok, Rruga Vaso Pasha prane Ama Caffe  shitet njesi  biznesi ,500,000 Euro .
Rruga Vaso Pasho
500,000
Euro
50 m2

🏢Bllok, Rruga Vaso Pasha prane Ama Caffe  shitet njesi  biznesi ,500,000 Euro .

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine buze rruge me siperfaqe totale 50mme fasad xhami .Godina ka vendodhje optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.

➡️ Ofrohet bosh.

📐 Siperfaqe totale:  50 m²

➡️ Kati 0-ro

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  500,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare  +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​