e zonen e Rruges se Elbasanit, Rruga Faik Konica prane ish Lion Park, shitet apartament 4+1+3+2 ballkone, 586,000 Euro
Rruga Elbasanit
586,000
Euro
243 m2

🏢Ne zonen e Rruges se Elbasanit, Rruga Faik Konica prane ish Lion Park, shitet apartament 4+1+3+2 ballkone, 586,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit. Ka siperfaqe totale prej 243m², te organizuara  ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje, 2 ballkone, korridor nderlidhes me 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Hapsirat e bollshme dhe planimetria optimale e apartamentit ofrojne mundesine e ndarjes ne 3 apartamente 1+1. Ofrohet bosh.

📐 Siperfaqe totale:  243 m²

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et (banim) te pallatit te pajisur me ashensor.

➡️ Viti i ndertimit te pallatit 2010.

🌞Orientimi: Jug-Lindje

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 586,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

 

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​