Fresk ,Rruga Dalip Topi prane Rezidences Platea , shitet apartament  2+1+2 ,i mobiluar 120,000 €uro ose bosh me cmimin 105,000 €uro
Rruga Dalip Topi
120,000
Euro
86 m2

🏬Fresk ,Rruga Dalip Topi prane Rezidences Platea , shitet apartament  2+1+2 ,i mobiluar 120,000 €uro ose bosh me cmimin 105,000 €uro 🏬

Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim  te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka  siperfaqe bruto 96 m²  dhe siperfaqe neto 86 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon  . Ofrohet bosh ose i mobiluar .

📐Siperfaqe bruto : 96m²

📐Siperfaqe neto : 86 m²

📈 Orientimi : Veri –Perendim-Lindje

➡ Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re ( Me ashensor)

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi i apartamentit (i mobiluar ):120,000 €uro

💶 Çmimi i apartamentit (bosh ):105,000 €uro

📲 Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare  +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​