Fresk , Rruga Sotir Caci , shitet apartament 2+1+post parkimi ,i mobiluar 125,000 €uro
Rruga Sotir Caci
Euro
86 m2

🏬Fresk , Rruga Sotir Caci , shitet apartament 2+1+post parkimi ,i mobiluar 125,000 €uro 🏬

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-re banim  te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka  siperfaqe bruto 86 m²  . Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon  . Ofrohet i mobiluar .

📐Siperfaqe bruto : 86m²

📈 Orientimi : Jug –Perendim

➡ Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ( Me ashensor)

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi i apartamentit:125,000 €uro

📲 Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​