Ne kryqezim te rruges Marko Bocari me Rrugen Sami Frasheri, prane shkolles Petro Nini Luarasi, shitet apartament 2+1+1, 300,000 €uro (i diskutueshem )
Rruga Marko Brocari
300,000
Euro
89 m2

🏢Ne kryqezim te rruges Marko Bocari me Rrugen Sami Frasheri, prane shkolles Petro Nini Luarasi, shitet apartament 2+1+1, 300,000 €uro (i diskutueshem )

Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe i mobiluar. Ka siperfaqe bruto 100 m² dhe siperfaqe neto 89.49 m²,te organizuara  ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes 1 tualet 1 dhome  gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me 2 krevate teke .

📐 Siperfaqe bruto:  100 m²

📐 Siperfaqe neto 89.42 m2

➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te pallatit te pajisur me ashensor.

🌞Orientimi: Lindje

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 300,000 €uro( i diskutueshem )

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​