Ne kryqezim te rruges Skender Luarasi dhe Rruges Robert Shvarc, shitet apartament 1+1+1, 160,000 €uro (i diskutueshem )
Rruga Skender Luarasi
160,000
Euro
80 m2

🏢Ne kryqezim te rruges Skender Luarasi dhe Rruges Robert Shvarc, shitet apartament 1+1+1, 160,000 €uro (i diskutueshem )

Apartamenti eshte ne perfundim te  restauruarimit dhe mobilimit. Ka siperfaqe bruto 80 m² dhe siperfaqe neto 70.5m²,te organizuara  ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me lavanderine dhe tualetin si dhe  1 dhome  gjumi me krevat matrimonial. Pallati eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte i mireadministruar

📐 Siperfaqe bruto:  80 m²

📐 Siperfaqe neto 70.5 m2

➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor.

🌞Orientimi: Veri

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 160,000 €uro( i diskutueshem )

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​