Ne zonen e Astirit, Vila L2 , shitet apartament 2+1+2, 100,000 Euro
Rruga Loni Ligori
100,000
Euro
105 m2

Ne zonen e Astirit, Vila L2 , shitet apartament 2+1+2, 100,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 104.7 m² dhe siperfaqe neto 93.1 m² ,te organizuarne korridor hyres ne ambientin e ndenjes, gatimit e ngrenies me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me tualetin qendror dhe 2 dhoma  gjumi ku njera ka tualet dhe dalje ne ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.

📐 Siperfaqe bruto:    104.7 m²

📐 Siperfaqe neto:      93.1 m2

📐 Siperfaqe te perbashketa:   11.6 m2

 

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor.

➡️ Viti i ndertimit te pallatit 2012.

🌞 Orientimi: Veri- Perendim

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 100,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​