Ne zonen e Astirit,Rruga Teodor Keko  tek 2 Palmat , shitet apartament  2+1+2, 138,000 Euro
Rruga Teodor Keko
138,000
Euro
116 m2

🏢 Ne zonen e Astirit,Rruga Teodor Keko  tek 2 Palmat , shitet apartament  2+1+2, 138,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 115.5 m² dhe siperfaqe neto 95.5 m² ,te organizuarne korridor hyres ne ambientin e ndenjes  e ngrenies me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me 2 tualete dhe 2 dhoma  gjumi. Ndodhet ne katin e 3-te banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.

📐 Siperfaqe bruto:    115.5 m²

📐 Siperfaqe neto:    95.5 m2

📐 Siperfaqe te perbashketa:   18.90 m2

 

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor.

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 138,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​