Ne zonen e Tufines ,Rruga Myslym Keta  prane Kafes se Rremes , shitet apartament 3+1+2, bosh,  95,000 Euro
Rruga Myslym Keta
95,000
Euro
120 m2

Ne zonen e Tufines ,Rruga Myslym Keta  prane Kafes se Rremes , shitet apartament 3+1+2, bosh,  95,000 Euro 🏬

Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . Organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e  ngrenie, 3 dhoma  gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor .

.📐 Siperfaqe: 119.5 m²

➡ Apartment ndodhet ne katin e 3-te  (me ashensor).

📄 Disponon  çertifikate pronesie.

💶 Çmimi : 95,000 Euro.

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​