Ne zonen e Varrit te Bamit, shitet apartament 2+1 84,000 Euro
Rruga Xhanfize Keko
Euro
72 m2

Ne zonen e Varrit te Bamit, rruga Xhanfize Keko , shitet apartament 2+1+ballkon, 84,000 Euro
Apartamenti ka siperfaqe totale prej 72 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi , 1tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues.
Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim
Siperfaqe totale: 72 m²
Kati i 5-te (pa ashensor ).
Disponon çertifikate pronesie
dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​