Prane Kryqezimit te Shkolles se Bashkuar prane Credins Bank   , shitet apartament  2+1,  105,000 Euro
Rruga Niko Avrami
105,000
Euro
80 m2

Prane Kryqezimit te Shkolles se Bashkuar prane Credins Bank   , shitet apartament  2+1,  105,000 Euro

Apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale 80  m² ,te organizuar ne korridor hyres ne ambientin e ndenjes  e ngrenies, 1 tualet ,1 ballkon dhe 2 dhoma  gjumi. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit ekzistues .

📐 Siperfaqe totale :    80 m2

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te.

🌞 Orientimi:  Jug-Lindje

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 105,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​