Rruga Ali Demi prane Shkelles 9-vjecare Kushtrimi i Lirise , shitet apartament  1+1,  84,000 Euro
Rruga Ali Demi
84,000
Euro
56 m2

🏢 Rruga Ali Demi prane Shkelles 9-vjecare Kushtrimi i Lirise , shitet apartament  1+1,  84,000 Euro

Apartamenti  eshte  i  mobiluar , ka siperfaqe totale 55.8  m² ,te organizuar ne korridor hyres ne ambientin e ndenjes  e ngrenies, 1 tualet ,1 ballkon dhe 1 dhome  gjumi. Ndodhet ne katin e 4-et  te pallatit ekzistues .

📐 Siperfaqe totale :    55.8 m2

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et.

🌞 Orientimi:  Lindje-Perendim

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi:84,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​