Rruga Bardhyl prane Farmacise nr 10 , shitet apartament 1+1, 75,000  €uro
Rruga Bardhyl
Euro
50 m2

🏢Rruga Bardhyl prane Farmacise nr 10 , shitet apartament 1+1, 75,000  €uro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 50  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi  dhe 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim

📐 Siperfaqe totale: 50 m²

➡️ Kati i 4-et (pa ashensor ).

📄Disponon çertifikate pronesie

💶 Çmimi: 75,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​