Rruga Dibres pak minuta larg Selvise shitet apartament 1+1 , me çmimin 105,000 €uro
Rruga Dibres
105,000
Euro
65 m2

🏢Rruga Dibres pak minuta larg Selvise shitet apartament 1+1 , me çmimin 105,000 €uro
Apartamenti ka siperfaqe totale 65m² dhe organizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne ndertim te viteve te fundit ku cdo punim eshte i nje cilesie te larte.
➡️ Ofrohet bosh i pa mobiluar .
📐 Siperfaqe bruto: 65²
➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e 5- te pallatit te pajisur me ashensor.
🌞 Orientimi: Lindje
📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
💶 Çmimi: 105,000 €uro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​