Rruga Elbasanit prane Fakultetit te Ekonomise   shitet njesi  biznesi , 213,000 Euro .
Rruga e Elbasanit
213,000
Euro
178 m2

Rruga Elbasanit prane Fakultetit te Ekonomise   shitet njesi  biznesi , 213,000 Euro .

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 177.9mme fasad xhami . Zona shume e frekuentuar dhe me institucionee perreth, jep mundesne per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.

➡️Ndertim i vitit 2004.

➡️ Ofrohet bosh.

📐 Siperfaqe totale:  177.9m²

➡️ Kati 0-ro

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  213,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​