Rruga Elbasanit prane Fakultetit te Ekonomise  shitet njesi  biznesi , 364,000 Euro .
Rruga Elbasanit
364,000
Euro
182 m2

🏢Rruga Elbasanit prane Fakultetit te Ekonomise  shitet njesi  biznesi , 364,000 Euro .

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 182 mme fasad xhami .Godina ka vendodhje optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.

➡️Ndertim i vitit 2004.

➡️ Ofrohet bosh.

📐 Siperfaqe totale:  182 m²

➡️ Kati 0-ro

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  364,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​