Rruga Ferit Xhajko prane Tirana Bank  , shitet apartament 1+1+ballkon, 80,000  Euro
Rruga Ferit Xhajko
Euro
63 m2

🏢 Rruga Ferit Xhajko prane Tirana Bank  , shitet apartament 1+1+ballkon, 80,000  Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 63  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati pa ashensor .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim

📐 Siperfaqe totale: 63 m²

➡️ Kati i 7-te (pa ashensor ).

📄Disponon çertifikate pronesie

💶 Çmimi: 80,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​