Rruga Filip Jano , tek shitet apartament  2+1+2,  160,000  €uro
Rruga Filip Jano
160,000
Euro
96 m2

 

🏢 Rruga Filip Jano , tek shitet apartament  2+1+2,  160,000  €uro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik i pallatit, ndertim qe perfundon ne Nentor  2023, ku cdo punim eshte i nje cilesie dhe standarti te larte teknologjik. Organizohet ne  ambient ndenje, ngrenie e gatimi, korridor shperndares ne 2 dhomat e gjumit, 2 ballkone dhe 2 tualete.

📐 Siperfaqe bruto : 111 m²

📐 Siperfaqe neto :  96  m²

📐Siperfaqe te perbashketa :  15 m²

📈 Orientimi : Jug-Lindje

➡️Kati  i 3-te teknik ( me 2 ashensor).

📄Ne proces certifikimi

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  160,000  €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​