Rruga Kastriotet, pak minuta larg spitalit Hygeia , shitet apartament 1+1+2+verande, 110,000 €
Rruga Kastriotet
110,000
Euro
87 m2

Rruga Kastriotet, pak minuta larg spitalit Hygeia , shitet apartament 1+1+2+verande, 110,000 €uro 🏬

Apartamenti ndodhet ne nje pike hyrese dhe dalese te Tiranes, ç’ka e ben te pelqyeshem per banim, dhe investim. Ka  siperfaqe banimi 87.19 m2  dhe siperfaqe verande 97.29 m2. Organizohet ne ambjent ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome  gjumi (me hapsire optimale per t’u ndare ne dy dhoma), korridor shperndares, 2 tualete si dhe nje verande. Apartamenti eshte  i investuar dhe i  mobiluar. Ndodhet ne katin e 3-te teknik.  Godina eshte e pajisur me 2 ashensor, sistem monitoromi kamerash dhe e mireadministruar.

📐Siperfaqe bruto : 204.4 m²

📐Siperfaqe neto: 87.19 m²

📐Siperfaqe te perbashketa : 19.92 m²

📐Siperfaqe verande:  97.29 m²

➡Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik.

📄 Disponon  çertifikate pronesie.

💶 Çmimi : 110,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​