Rruga Kavajes  pas Bllokut te Ambasadave  , shitet apartament  2+1, 124,000 Euro
Rruga Kavajes
124,000
Euro
78 m2

Rruga Kavajes  pas Bllokut te Ambasadave  , shitet apartament  2+1, 124,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 78.3  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi  dhe 1 tualet dhe 1 ballkon , planimetria optimale e apartamentit ofrone mundesine e ndarjes ne apartament 1+1 dhe garsoniere .Ndodhet ne katin e 5-te  te nje pallati pa ashensor .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐 Siperfaqe bruto:    78.3 m²

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te pallatit pa  ashensor.

🌞 Orientimi: Jug-Lindje

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 124,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​