Rruga Kongresi i Manastirit , prane  Gjimnazit  Andon Zako Cajupi dhe prane QSUT, shitet apartament 2+1,  90,000  Euro
Rruga Kongresi Manastirit
90,000
Euro
82 m2

🏢 Rruga Kongresi i Manastirit , prane  Gjimnazit  Andon Zako Cajupi dhe prane QSUT, shitet apartament 2+1,  90,000  Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues . Ofrohet bosh i pa mobiluar.

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐 Siperfaqja: 82𝐦² ne total.

➡️Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (I fundit) te nje pallati ekzistues .

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 90,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​