Rruga Muhamet Gjollesha prane Supermarket Joena  , shitet apartament  1+1, 138,000 Euro
Rruga Muhamet Gjollesha
138,000
Euro
67 m2

🏢 Rruga Muhamet Gjollesha prane Supermarket Joena  , shitet apartament  1+1, 138,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto prej 67  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi  dhe 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 3-te  te nje pallati pa ashensor .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐 Siperfaqe neto :  67 m²

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit pa  ashensor.

🌞 Orientimi: Jug-Lindje

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 138,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​