Rruga Stavri Themeli, prane Globe Center,  shitet apartament  2+1+ verande, 155,000 €
Rruga Stavri Themeli
155,000
Euro
86 m2

🏬Rruga Stavri Themeli, prane Globe Center,  shitet apartament  2+1+ verande, 155,000 €uro 🏬

Apartamenti ndodhet ne ndertim te viteve te fundit dhe eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar dhe ka siperfaqe totale  86 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe verande me siperfaqe 63 m2 . Ofrohet bosh.

📐 Siperfaqe totale : 86 m2

📐 Siperfaqe verande:  63 m2

📈 Orientimi : Jug-Perendim

➡ Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ( Me ashensor)

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi:  155,000 €uro

📲 Per informacion me

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​