Rruga Stavri Themeli, prane Globe Center,  shitet apartament  3+1+ verande, 180,000 €uro
Rruga Stavri Themeli
180,000
Euro
100 m2

🏬Rruga Stavri Themeli, prane Globe Center,  shitet apartament  3+1+ verande, 180,000 €uro 🏬

Apartamenti ndodhet ne ndertim te viteve te fundit dhe eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar dhe ka siperfaqe totale100 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe verande me siperfaqe 50 m2 . Ofrohet bosh.

📐 Siperfaqe totale : 100 m2

📐 Siperfaqe verande:  50 m2

📈 Orientimi : Jug-Perendim

➡ Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ( Me ashensor)

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi:  180,000 €uro

📲 Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare  +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​