Tek Brryli,Rruga Arkitekt Kasemi prane Tirana Bank  shitet apartament  3+1+2  i mobiluar, 150,000 Euro
Rruga Arkitekt Kasemi
150,000
Euro
90 m2

Tek Brryli,Rruga Arkitekt Kasemi prane Tirana Bank  shitet apartament  3+1+2  i mobiluar, 150,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 90 m²,te organizuarne korridor hyres ne ambientin e ndenjes  e ngrenies, 2  tualete, 3 dhoma  gjumi si dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit ekzistues .Ofrohet i mobiluar . Siperfaqe bruto:    90 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te  .

Orientimi:  Jug-Lindje

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Çmimi: 150,000 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​