Tek Bulevardi Gjergj Fishta ,pas Ish Ekspozites Shqiperia sot prane Grepit te Arte , shitet apartament 2+1 , 128,000 €uro
Bulevardi Gjergj Fishta
Leke
72 m2

🏢Tek Bulevardi Gjergj Fishta ,pas Ish Ekspozites Shqiperia sot prane Grepit te Arte , shitet apartament 2+1 , 128,000 €uro 🏢

Apartamenti ka  siperfaqe neto 72m2. Organizohet ne ambjent ndenje e  ngrenie, nje korridor nderlidhes me 2 dhomat e  gjumit, 1 tualet dhe 1  ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐Siperfaqe neto: 72 m²

➡Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et.

📄 Disponon  çertifikate pronesie.

🌞 Orientimi Lindje-Perendim

💶 Çmimi : 128,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​