Tek Bulevardi i Ri i Kasharit  prane Kompleksit Molla  , shitet apartament  2+1, 110,000 Euro
Bulevardi i Ri i kasharit
110,000
Euro
109 m2

🏢 Tek Bulevardi i Ri i Kasharit  prane Kompleksit Molla  , shitet apartament  2+1, 110,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 108.7 m² dhe siperfaqe neto 95.1 m² ,te organizuarne korridor hyres ne ambientin e ndenjes  e ngrenies me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me 1  tualet dhe 2 dhoma  gjumi. Ndodhet ne katin e 8-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.

📐 Siperfaqe bruto:    108.7 m²

📐 Siperfaqe neto:    95.1 m2

📐 Siperfaqe te perbashketa:   13.6 m2

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te  .

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 110,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​