Tek Bulevardi i Ri, Rruga Korabi, shitet apartament 2+1+2, 154,000 Euro
Rruga Korabi
Leke
119 m2

Tek Bulevardi i Ri, Rruga Korabi, ne kompleks banimi e sherbimesh, shitet apartament 2+1+2, 154,000 Euro
Tek Bulevardi i Ri, ne nje nga komplekset multi- funksionale ne proces perfundimtar ndertimi, shitet apartament me siperfaqe totale 118.61 m². Siperfaqja e banimit prej 102.60 m² eshte e organizuar ne ambient gatimi, ngrenie dhe ndenje me dalje ne ballkon, 2 tualete ne korridorin nderlidhes me 2 dhomat e gjumit.
Cilesia dhe teknologjia e perdorur ne ndertimin e ketij kompleksi eshte e nje standarti shume te larte. Fasada e ventiluar, termoizolimi dhe hidroizolimi i godines e bejne jetesen me ekonomike dhe komode. Sistemi i parkimit nentokesor ne katet -1 dhe -2, do te jete lehtesisht i aksesueshem nepermjet ashensorit specifik.
📐 Siperfaqe bruto: 118.61 m²
📐 Siperfaqe neto : 102.60 m²
📐 Siperfaqe te perbashketa : 16.20 m²
➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te pallatit.
🗒️ Perfundon ne Qershor 2024
💶 Çmimi: 154,000 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​