Tek Bulevardi i Ri, Rruga Sul Bega shitet apartament 2+1+ballkon,  120,000 Euro
Rruga Sul Bega
Euro
85 m2

Tek Bulevardi i Ri, Rruga Sul Bega, ne kompleks banimi e sherbimesh, shitet apartament 2+1+ballkon,  120,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 85.3 m², ku 73.6  m² jane siperfaqe banimi te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje dhe nje ballkon, 1 tualet si dhe  2 dhoma gjumi.

Godina eshte ne proces ndertimi: faza tulle, ku cdo punim eshte i nje cilesie te larte.

📐 Siperfaqe bruto:  85.3 m²

📐 Siperfaqe neto :  73.6 m²

📐 Siperfaqe te perbashketa :  11.8 m²

➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te pallatit.

🗒️ Perfundon ne vitin 2024

🌞 Orientimi: Veri

💶 Çmimi:  120,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​