Tek Bulevardi Zogu i Pare  prane Ministrise se Drejtesise , shitet apartament 1+1  , 108,000  €uro
Bulevardi Zogu I
108,000
Euro
50 m2

🏢Tek Bulevardi Zogu i Pare  prane Ministrise se Drejtesise , shitet apartament 1+1  , 108,000  €uro

Apartamenti  eshte i sapo i rikonstruktuar ka siperfaqe totale prej 50  m² , dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi , korridor nderlidhes 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor . Ofrohet bosh.

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐 Siperfaqe totale: 50 m²

➡️ Kati i 3-te (pa ashensor ).

📄Disponon çertifikate pronesie

💶 Çmimi: 108,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​