Tek  Don Boskos , prane Kishes shitet apartament  2+1+2, 146,000 Euro
Don Bosko
146,000
Euro
98 m2

🏢 Tek  Don Boskos , prane Kishes shitet apartament  2+1+2, 146,000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 98.1 m² dhe siperfaqe neto 87.24 m² ,te organizuar ne korridor hyres ne ambientin e ndenjes  e ngrenies me dalje ne ballkon, 2 dhoma  gjumi ,2  tualete ,1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te pallatit te pajisur me ashensor.Ofrohet i p mobiluar .

📐 Siperfaqe bruto:    98.1 m²

📐 Siperfaqe neto:    87.24 m2

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te pallatit te pajisur me ashensor.

🌞 Orientimi: Veri – Perendim

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 146,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​