Tek Kompleksi Golden Park Tirana  , perballe Spitalit Amerikan 3 , shitet apartament  2+1 ,119,000 €uro
Rruga Bedri Karapici
119,000
Euro
95 m2

🏬Tek Kompleksi Golden Park Tirana  , perballe Spitalit Amerikan 3 , shitet apartament  2+1 ,119,000 €uro 🏬

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor . Ka siperfaqe bruto 95 m²  dhe siperfaqe neto 85 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone . Ofrohet bosh.

📐Siperfaqe bruto : 95 m²

📐Siperfaqe neto : 85 m²

➡ Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ( Me ashensor)

📄 Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.

💶 Çmimi: 119,000 €uro

📲 Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​