Tek Mozaiku i Tiranes  Rruga Sander Prosi , shitet apartament 3+1+2 , 158,000 €uro
Rruga Sander Prosi
158,000
Euro
86 m2

🏢Tek Mozaiku i Tiranes  Rruga Sander Prosi , shitet apartament 3+1+2 , 158,000 €uro 🏢

Apartamenti  eshte i sapo i rikonstruktuar ka  siperfaqe 86m2. Organizohet ne ambjent ndenje e  ngrenie, nje korridor nderlidhes me 3 dhomat e  gjumit, 2 tualete  dhe 1  ballkon. eshte i sapo i rikonstruktuar Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐Siperfaqe: 86m²

➡Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te (pa ashensor ).

📄 Disponon  çertifikate pronesie.

🌞 Orientimi Lindje-Perendim

💶 Çmimi : 158,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​