Tek Mozaiku i Tiranes  , shitet apartament 2+1 , 137,000 €uro
Rruga Sander Prosi
Euro
85 m2

🏢Tek Mozaiku i Tiranes  , shitet apartament 2+1 , 137,000 €uro 🏢

Apartamenti ka  siperfaqe 85m2. Organizohet ne ambjent ndenje e  ngrenie, nje korridor nderlidhes me 2 dhomat e  gjumit, 1 tualet dhe 1  ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐Siperfaqe: 85m²

➡Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te (pa ashensor ).

📄 Disponon  çertifikate pronesie.

🌞 Orientimi Jug- Lindje

💶 Çmimi : 137,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​