Tek Selvia prane Shkolles se Mesme Partizani, shitet apartament 3+1, 125,000 €uro
Selvia
125,000
Euro
84 m2

🏢Tek Selvia prane Shkolles Partizani  , shitet apartament 3+1, 125,000 €uro 🏢

Apartamenti  eshte i i rikonstruktuar ka  siperfaqe neto  84 m2. Organizohet ne ambjent ndenje e  ngrenie, nje korridor nderlidhes me 3 dhomat e  gjumit, 1 tualet dhe 1  ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor  .

👉🏼 Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.

📐Siperfaqe neto : 84m²

➡Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et (pa ashensor ).

📄 Disponon  çertifikate pronesie.

💶 Çmimi : 125,000 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​