Tek Shkolla e Kuqe Rruga Dervish Hekali , ne kompleks banimi e sherbimesh, shitet apartament 2+1,  152,000 Euro
Rruga Dervish Hekali ( Shkolla Kuqe )
152,000
Euro
89 m2

🏢  Tek Shkolla e Kuqe Rruga Dervish Hekali , ne kompleks banimi e sherbimesh, shitet apartament 2+1,  152,000 Euro

Tek Shkolla Kuqe , ne nje nga komplekset multi- funksionale ne proces perfundimtar ndertimi, shitet apartament me  siperfaqe totale 88.9 m². Siperfaqja e banimit  prej 78  m² eshte e organizuar ne ambient ndenje e ngrenie  me dalje ne  ballkon, 1 tualet me  2 dhomat e gjumit.

Cilesia dhe teknologjia e perdorur ne ndertimin e ketij kompleksi eshte e nje standarti shume te larte. Fasada e ventiluar, termoizolimi dhe hidroizolimi i godines e bejne jetesen me ekonomike dhe komode. Sistemi i parkimit nentokesor ne katet -1 dhe -2, do te jete lehtesisht i aksesueshem nepermjet ashensorit specifik.

📐 Siperfaqe bruto:  88.9 m²

📐 Siperfaqe neto :  78 m²

📐 Siperfaqe te perbashketa :  10.9 m²

➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te pallatit.

🌞 Orientimi: Lindje-Perendim

🗒️ Perfundon ne Prill 2024

💶 Çmimi:  152,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise    Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​