click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Apartament me qera 2+1 kopshti Zoologjik

400 €/ muaj

Apartament me qera 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti nodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta per banim ne Tirane. Eshte i organizuar ne: 1 dhome ndenje+gatimi, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ndodhet ne katin e gjashte me nje siperfaqe totale 104 m2 ( me ashensor) . Ofron :

-Kondicioner

-Sobe+pianur

-Frigorifer

-Lavatrice etj

te preferuarat     1805
ID prones : 18513
Cmimi: 400 €/ muaj
Siperfaqja: 104,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0027
Viti I Ndërtimit: 2015
I Disponueshëm Nga: 2018-10-09
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 4

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
ashensor
frigorifer
mini bar
spliter
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Apartament me qera 2+1 kopshti Zoologjik

Apartament me qera 2+1 kopshti Zoologjik


Me Kontaktoni

Compare Listings