click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 me qera 2+1 tek rruga Kavajes

350 €/ muaj

Apartament 2+1 me qera 2+1 tek rruga Kavajes

apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte dhe ofron mjaft komoditet

Tv full hd

Frigorifer A++

Lavatrice A++

3 kondicioner (secila dhome eshte e paisur me kondicioner)

dhome gjumi 1 krevat tek, dollap, tavoline zyre dhe kondicioner

dhome gjumi 1 krevat dopio, dollap

1 ballkon i madh dhe 1 banjo

kati i 10 banimi me pamje nga lindja me ashensor

350 euro/muaj

te preferuarat     2061
ID prones : 18402
Cmimi: 350 €/ muaj
Siperfaqja: 103,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0012
I Disponueshëm Nga: 2018-07-17
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 10

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
ashensor
frigorifer
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Apartament 2+1 me qera 2+1 tek rruga Kavajes

Apartament 2+1 me qera 2+1 tek rruga Kavajes


Me Kontaktoni

Compare Listings