click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 me qera tek qendra Globe

400 €/ muaj

Apartament 2+1 me qera tek qendra globe teper luksoz i mobiluar ne menyre perfekte

Apartamenti ka nje siperfaqe banimi prej 120 m2 + 60 m2 verande ofron:

-Tv full hd

-Frigorifer

-Sobe+Pianure

-Mikrovale

-Lavastovilje

-3 kondicioner te cilet ndodhen ne 2 dhomat e gjumit dhe nje ne dhomen e ndenjes

-2 banjo nje prej tyre me vaske

 

per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

te preferuarat     6686
ID prones : 18480
Cmimi: 400 €/ muaj
Siperfaqja: 180,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0022
Viti I Ndërtimit: 2013
Garazhe: 0
I Disponueshëm Nga: 2018-08-31
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 10

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
ashensor
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Apartament 2+1 me qera tek qendra Globe

Apartament 2+1 me qera tek qendra Globe


Me Kontaktoni

Compare Listings