click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1 me qera Bulevardi Zogu i Pare

Apartament 3+1 totalisht i mobiluar shum prane qendres se tiranes i cili krijon shum facilitete duke qen shum pran qendrave tregtare, super marketeve , linjave te transportit publik, shkolla , klinika mjeksore etj .Me nje mobilim perfekt ku ne apartament nuk mungon asgje madje dhe detajet me te vogla i mobiluar dhe i arreduar me shum gusto. Per 1 vizite ne prone ju lutem telefononi

te preferuarat     1588
ID prones : 18553
Cmimi: 500 €/ muaj
Siperfaqja: 133,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 3
Tualet: 2
ID E Personalizuar: Ro0033
Viti I Ndërtimit: 2010
I Disponueshëm Nga: 2018-11-13
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 4

Amenities and Features

palester
oborr
lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Apartament 3+1 me qera  Bulevardi Zogu i Pare

Apartament 3+1 me qera Bulevardi Zogu i Pare


Me Kontaktoni

Compare Listings