click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Apartament duplex 3+1 130 m2 ,prane Rruga “Dibres”

87,000

Apartament duplex 3+1

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2, eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore

Ne katin e pare te duplex ndodhet dhoma ndenjtes + dhome gatimi + banjo dhe nje ballkon.Siperfaqe  65 m2

Katin e dyte te duplex ndodhen 3 dhoma gjumi teresisht te kompletuara + 1 banjo + 1 ballkon

 

 

te preferuarat     1390
ID prones : 18418
Cmimi: 87,000
Siperfaqja: 130,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 3
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0014
I Disponueshëm Nga: 2018-07-24
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 2

Amenities and Features

cati
lavatrice
ballkon
internet
tv
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Apartament duplex 3+1 130 m2 ,prane Rruga “Dibres”

Apartament duplex 3+1 130 m2 ,prane Rruga “Dibres”


Me Kontaktoni

Compare Listings