click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shiten apartament 1+1,2+1 te hipotekuar mbrapa Cassa Italias

78,000 lek/m2

Shiten apartament 1+1,2+1 te hipotekuar mbrapa Cassa Italias

Apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire te administruar dhe ofrojn nje ser facilitetesh:

Sistem mjaft te mire te transportit publik,qender shendetsore,park lojrash femijesh,shkolla,supermarkete etj

Apartamentet ndodhen ne kate te ndryshme banimi dhe ofrojn shum mundesi zgjedhjesh.

te preferuarat     3146
ID prones : 18595
Cmimi: 78,000 lek/m2
Siperfaqja: 84,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0035
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: -4

Amenities and Features

Floor Plans

Your Agent

Shiten apartament 1+1,2+1 te hipotekuar mbrapa Cassa Italias

Shiten apartament 1+1,2+1 te hipotekuar mbrapa Cassa Italias


Me Kontaktoni

Compare Listings